Razpisana delovna mesta

Pridružite se nam

Postani del naše ekipe in razvijaj svoje potenciale v izzivov polnem delovnem okolju, z vrhunsko tehnologijo, izkušenimi strokovnjaki in ogromno priložnostmi za rast in nadgradnjo znanja doma in v tujini.

TRENUTNO IŠČEMO…

V ekipo vabimo inženirja/-ko za prodajo programske opreme CGS Labs in tehnično svetovanje za področje projektiranja v nizki gradnji.

CGS LABS je priznano slovensko podjetje, ki se specializira v razvoju inženirskih programskih rešitev za nizke gradnje. S svojimi pisarnami in partnerstvi po vsem svetu, smo prisotni na globalnem trgu. Trenutno iščemo zagnane in strokovno usposobljene prodajno-tehnične svetovalce, ki se želijo pridružiti našemu timu ter prispevati k nadaljnjim uspehom našega podjetja.

Delovni čas: polni delovni čas

OPIS DELOVNEGA MESTA :

  • Izvajanje tehnične prodaje CAD in BIM programske opreme ter storitev za projektiranje v nizko gradnji.
  • Svetovanje strankam o najprimernejši programski opremi za njihove potrebe in projekte.
  • Vzpostavljanje in vzdrževanje trajnostnih poslovnih odnosov s strankami.
  • Izvajanje skrbniških obiskov strank po Sloveniji.
  • Neposredna prodaja na tujih trgih na daljavo, vključno s celotnim prodajnim procesom.
  • Sodelovanje pri pripravi in izvajanju marketinških aktivnosti, kot so novičniki, dogodki, kampanje itd.
  • Tehnične predstavitve programske opreme CGS Labs potencialnim in obstoječim strankam.
  • Tehnično-prodajno svetovanje strankam in zagotavljanje zadovoljstva strank s podporo tehničnega tima.
  • Sodelovanje z ostalimi oddelki pri reševanju tehničnih vprašanj in zagotavljanju podpore strankam.
  • Spremljanje trga in konkurence ter predlaganje izboljšav in novosti za programsko opremo.

KAJ NUDIMO ?

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.
  • Delo se izvaja na sedežu v Ljubljani, vključno z možnostjo dela od doma (vsaj 1 dan/teden).
  • Stimulativno nagrajevanje, vezano na dosežene prodajne rezultate.
  • Možnost udeležbe na izobraževanjih in strokovnih dogodkih s področja dela.
  • Sproščeno delovno-družabno okolje.
  • Možnost potovanj in dela s strankami v različnih državah.
  • Možnost nadaljnjega osebnega in kariernega razvoja v dinamičnem in inovativnem podjetju.

KAJ PRIČAKUJEMO?

  • Vsaj 2 leti izkušenj na področju tehnične prodaje CAD in BIM programske opreme ali projektiranja v gradbeništvu.
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe na področju gradbeništva ali sorodne tehnične smeri.
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika, znanje drugih tujih jezikov je prednost.
  • Odlične komunikacijske in pogajalske veščine ter sposobnost strokovnega svetovanja.
  • Samoiniciativnost, proaktivnost in ciljna ter prodajna usmerjenost.
  • Urejenost, natančnost in odgovornost.
  • Poznavanje CGS Labs CAD in BIM programske opreme, kot so npr. Plateia, Canalis, Civil3D, je prednost.
  • Poznavanje uveljavljenih programov za projektiranje CAD in BIM, kot so npr. Civil3D, Autocad, Bricscad, je prednost.
  • Delovne izkušnje na področju projektiranja v gradbeništvu ali tehnične prodaje so prednost.

Če vas navdušujejo informacijske tehnologije, imate izkušnje v tehnični prodaji ter si želite biti del uspešnega tima, ste vabljeni, da se pridružite ekipi CGS Labs in sodelujete pri soustvarjanju naših prihodnjih uspehov.

Prijave sprejemamo preko spletnega obrazca ali preko elektronske pošte na naslov info@cgs-labs.com. Prosimo, priložite svoj življenjepis in motivacijsko pismo, v katerem opisujete svoje izkušnje ter razloge, zakaj si želite pridružiti našemu podjetju. Z veseljem pričakujemo vašo prijavo in se veselimo sodelovanja z vami!

Opomba:
V izbor bomo vključili le kandidate, ki izpolnjujejo zahtevane kvalifikacije.

Deli s prijatelji:

Pridruži se naši mladi, zavzeti, inovativni ekipi, ki kipi od razvojne in inovatorske energije!

Kaj pričakujemo?

  • Poznavanje C++ ali drugih programskih jezikov (delo z VisualStudio …)Poznavanje Visual Studia in SQL
  • Izkušnje z VM Ware ali drugimi rešitvami za virtualizacije
  • Poznavanje izdelave skript in avtomatizacije procesov
  • Poznavanje Windows OS okolja
  • Iznajdljivost, samostojnost, želja po odkrivanju novih funkcionalnih rešitev
  • Dobro pisno in ustno komuniciranje
  • Motiviran in pozitiven odnos do dela in sposobnost dela v timu
  • Aktivno znanje angleškega jezika
  • Tri ali več let delovnih izkušenj

Kaj nudimo?

  • Zaposlitev s polnim delovnim časom na sedežu podjetja v Ljubljani
  • Redno plačilo in fleksibilen delovni čas (hibridno – v pisarni in od doma)
  • Delo v stimulativnem okolju, ki omogoča osebno rast, razvoj in dodatno izobraževanje
  • Dolgoročno sodelovanje in možnost osebnega ter kariernega razvoja

O podjetju

CGS Labs smo laboratorij idej! Slovensko podjetje s podružnicami v Nemčiji, na Češkem in v Srbiji. Preko partnerske mreže smo prisotni v več kot 30 državah, na vseh kontinentih. Ponosni smo, da naši izdelki nosijo značko »Made in Slovenia« in da smo med najboljšimi v svetu na svojem področju. Razvijamo programsko opremo za načrtovanje cest, železnic in vodotokov, s tehnologijo BIM (Building Information Modeling), ki predstavlja pravo revolucijo v gradbeništvu. Z našimi programi se načrtujejo najzahtevnejši infrastrukturni objekti v Evropi, Ameriki, Afriki, Aziji in Avstraliji.

Podjetje CGS Labs vztrajno širi svojo razvojno ekipo. Medse vabimo ambiciozne programerje, ki boste sodelovali pri razvoju CAD aplikacij za področje AEC (arhitektura in gradbeništvo). Iščemo izkušenega razvijalca za potrebe razvoja lastnih CGS Labs programskih rešitev, ki jih tržimo po vsem svetu.

Izziv

  • Razvoj uporabniških vmesnikov v CAD okolju (AutoCAD, BricsCAD)
  • Razvoj spletnih orodji, izdelava inštalacij, implementacija zaščite in drugo
  • Vzdrževanje in posodabljanje obstoječih programskih rešitev
  • Skrb za zanesljivo delovanje programske rešitve in konstantno izboljševanje kvalitete le te

Nudimo

  • Redno plačilo in fleksibilen delovni čas
  • Zanimive in izzivov polne projekte v mladem razvojnem teamu
  • Delo v stimulativnem okolju
  • Okolje, ki spodbuja in omogoča osebno rast, razvoj in izobraževanje

Pričakujemo

  • Poznavanje C++/C# ali drugih programskih jezikov (delo z VisualStudio …)
  • Poznavanje QT Design Studio je prednost

O podjetju

Podjetje CGS Labs trži svoje programe po vsem svetu in konkurira največjim ponudnikom tovrstnih rešitev, kot so Autodesk, Bentley. Naše stranke so tuja in domača gradbena podjetja in projektantski biroji, ki CGS Labs programsko opremo dnevno uporabljajo pri načrtovanju infrastrukturnih objektov, kot tudi veliki proizvajalci programske opreme, ki CGS Labs tehnologije vključujejo v svoje programske rešitve.

Si študent in iščeš študentsko delo?

Izkoristi priložnost in se nam pridruži že v času šolanja in tako razvij dragocene veščine in kompetence, ki bodo temelj tvoje profesionalne kariere. Omogočamo ti delo na zanimivih projektih, z vrhunsko tehnologijo in mentorji ter mreženje z vrhunsko mednarodno ekipo.

Za študentsko delo iščemo predvsem kadre s področja gradbeništva ter računalništva in informatike. A čeprav študiraš kaj drugega, se nam predstavi.

 Če trenutno ne iščemo vašega profila, vam predlagamo, da se vpišete v bazo kandidatov za zaposlitev in nam pošljete svoj življenjepis.

Prijavni obrazec

CGS Labs d.o.o. varstvu vaših osebnih podatkov posveča posebno pozornost in skrb. Podrobnejša pravila glede uporabe in obdelave vaših osebnih podatkov si lahko preberete v pravilniku o zasebnosti.